プロフィール

登録日: 2021年9月7日

プロフィール


خرید پکیج ایران رادیاتورپکیج های ایران رادیاتور دارای انواع مختلفی هستند که در ساخت دو تولید هر کدام از آنها، اجزا و قطعات خاصی به کار رفته است. به طورکلی می توان این سیستم ها را به دون نوع پکیج دیواری ایران رادیاتور و پکیج زمینی ایران رادیاتور تقسیم بندی کرد.


هنگام خرید پکیج زمینی ایران رادیاتور بهر است بدانید که این مدل بیشتر برای واحدها و خانه هایی با مساحت بالا مورد استفاده قرار می­گیرد؛ زیرا این دستگاه دارای توان حرارتی بالایی است.


اگر قصد خرید پکیج دیواری ایران رادیاتور را دارید، لازم است به شما بگوییم که این دستگاه بیشتر در فضاهای کوچک و آپارتمان­های با مساحت کمتر استفاده می­شود. ازدیگر مزایای پکیج دیواری ایران رادیاتور می­توان به عدم اشغال فضا اشاره کرد، از آنجایی که این دستگاه روی دیوار قرار می­گیرد، هیچ بخشی از فضای واحد را به خودش اختصاص نمی­دهد و برای محیط های کوچک بسیار مناسب است.


عیب یابی و تعمیرات تخصصی این برند از پکیج های دیواری توسط تیم حرفه ای و متخصص مجموعه ایران سانتیگراد به صورت اصولی و با بکارگیری بهترین روش ها و متدهای روز دنیا صورت می گیرد، کافی است برای ثبت سفارش و درخواست اعزام تعمیرکار به دو صورت اینترنتی و تلفنی با این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور کدامند؟


همانطور که در بخش بالا اشاره کردیم، محصولات ایران رادیاتور دارای تنوع بالایی هستند و هر کدام ویژگی­های مخصوص به خود را دارند. برای اینکه شما عزیزان درهنگام خرید بتوانید گزینه مناسب­تری را انتخاب کنید، در این قسمت به ارائه مشخصات انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور پرداخته ایم که عبارت اند از:


پکیج ایران رادیاتور مدلB

پکیج­های دیواری ایران رادیاتور مدل L

پکیج­های مدل K ایران رادیاتور

پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل M

پکیج­های مدل E


مشخصات انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور


تمامی مدل­های گفته شده از سری محصولات برند پرطرفدار ایران رادیاتور می­باشند که در ساخت و تولید انواع آنها از اجزا و قطعات گوناگونی استفاده شده است و دارای تفاوت­هایی نیز هستند. برای مثال در پکیج­های نوع K,L,M,E از دو مبدل استفاده شده و آنها به پکیج­های دو مبدله معروف هستند؛ اما مدل B از سری پکیج­های این برند می­باشد که در ساخت آن تنها از یک مبدل استفاده شده است.


در رابطه با نوع پکیج ایران رادیاتور مدل M و E لازم است بدانید که این دو مدل به دلیل شباهت زیادی که در قطعاتشان به کار رفته، دارای کیفیت عملکرد یکسانی هستند اما در عین حال از لحاظ ظاهری و طراحی تفاوت­هایی در آن دو وجود دارد. در ساخت انواع پکیج های گازی Kو L از عیب یاب دیجیتال استفاده شده و هر زمان که این سیستم­ها به مشکل بربخورند، یک کد روی صفحه نمایشگر دیجیتال آنها به نمایش درمی­آید.


یکی از مزیت­هایی که درپکیج ایران رادیاتور مدل L وجود دارد، داشتن منبع انبساطی است که اندازه و ابعاد آن نسبت به سایر مدل­ها بزرگـ­تر است. شما عزیزان می­توانید با در نظر گرفتن همین نکات و تفاوت در مدل­ها، هنگام خرید پکیج ایران رادیاتور، بهترین گزینه را بسته به شرایط خود و مشخصات سیستم انتخاب نمایید.
irancentigrade

その他